Logo webu
Česká verze
Přejít na Slovenskou verzi
Otevřít vyhledávání
Otvoriť menu

Grilování (nejen) v paneláku

Petra Malá

17.04.2015

Grilování už dávno není jen výsadou majitelů rodinných domů, chat či chatek v zahrádkářské kolonii. Grilovat už se dá jednoduše i na balkóně obyčejného panelového domu a při troše šikovnosti a toho správného vybavení i doma v bytě. Na trhu jsou dnes grily, díky nimž si můžeme takto upravené lahůdky od zeleniny přes uzeniny až po maso připravovat po celý rok bez ohledu na to, jestli je venku horko, nebo sněží.
Russell Hobbs – synonymum nepřetržitého grilování
     Pokud patříte k těm, kteří grilování milují a ještě v nedávných letech se nemohli dočkat, až přijde jaro a s ním i první grilovačky, jsme si jisti, že si zamilujete značku Russell Hobbs a jejich komplexní nabídku grilů, které zajistí možnost grilování po celý rok. Takže už žádné zimní odmlky!

     Grily Russell Hobbs se dostávají do povědomí a obliby zejména mladých lidí, kteří sice většinou žijí uspěchaný život a nemají čas na zdlouhavé přípravy velkých grilovacích akcí, ale přesto rádi často pořádají menší posezení. Právě oni obvykle nemají příležitost jít grilovat na zahradu a využívají možnosti grilovat na balkóně nebo v bytě. Po použití domácího grilu s nezbytnou soustředěností není ani nutné nakonec dlouze větrat. A jak odpadají starosti, přibývá chuť se bavit a hostit ostatní.

Domáce grilovanie

     Rusell Hobbs dokázal nejednoho uspěchaného mladého člověka – studenta pendlujícího mezi školou a prací – uspokojit svým grilem Cook@Home 3v1. Ten se dá skvěle využít nejen jako klasický kontaktní gril, ale i jako plotýnka na rozpékání baget a přípravu sendvičů. Připravit se na něm dá snídaně, oběd i večeře, vždy jde o rychlý proces a o minimum práce, jejímž výsledkem může být vynikající a zdravá strava. Zeptejte se studenta, jestli během zkouškového období ocení něco víc, než gril, s nímž si během několika málo minut připraví skvělé občerstvení a nemusí ztrácet čas zdlouhavým vařením, případně nedostatek času řešit něčím studeným či nezdravým.

     Vařit pro velkou rodinu taky nemusí být žádná slast, ale na druhou stranu je možné ušetřit si spoustu práce s grilem Russell Hobbs Entertaining. Ten nabízí bezkonkurenční kombinaci grilu a plotýnky. Výrobce totiž dobře ví, že například zelenina se mnohem lépe připraví na plotýnkovém grilu, kdežto maso vyžaduje péči grilu kontaktního. Připravit se dá najednou až 10 porcí jídla – 4 porce na grilu a 6 porcí na plotýnce. Hladová rodinka bude na vaši rychlost a zručnost pyšná, uvidíte.

     Do třetice všeho dobrého nabízí Russell Hobbs milovníkům grilování grilovací plotýnku Classics. Mezi plotýnkovým a kontaktním grilem není mnoho rozdílů, jde spíše o to, že některé potraviny se lépe připravují na plotýnce a jiné v klasickém kontaktním grilu. Chuť výsledného pokrmu se neliší, pouze pokud v kontaktním grilu maso „pozapomeneme“, bude trochu sušší. Rozdíl mezi tradičním uhlíkovým a kontaktním grilem je v rychlosti – v kontaktním grilu je maso ugrilované během 7 minut.

Grilovanie

     Grily z nabídky Russell Hobbs příjemně překvapí nejen svým designovým a funkčním provedením, ale přívětivou cenou. Můžete si ho tak bez většího váhání pořídit na kolej nebo jím obdarovat kamarádku, která se právě přestěhovala do svého prvního bytu. Obecně ho ocení každý, kdo si rád pochutná na dobrém jídle, aniž by musel v kuchyni trávit drahocenný čas.

Salter – kořenky, s nimiž si život příjemně okořeníte
     Jestliže máte rádi chuť právě namletého koření, není nic lepšího, než svou kuchyň vybavit mlýnky a kořenkami Salter. Mlýnky jednoduše naplníte celým pepřem, případně většími krystalky soli a při kořenění si zároveň potřebné množství umelete. Používání mlýnků a kořenek v jednom nevyžaduje žádnou větší zručnost, vše jde zlehka a chuť tohoto koření je s chutí koření, které je namleté už kdo ví jak dlouho, nesrovnatelná.
Možná teprve s těmito důmyslnými kořenkami pochopíte, že dochucování pokrmů může být fantastická hra s lahodnými výsledky. Můžete si pohrát s nadmíru kvalitním a dobrým kořením, které koupíte na gramy u specialistů a připravit si jídlo takové chuti, jakou nemá žádné jiné na světě. A to za ten pocit stojí!

Salter

Status – když a sůl nestačí

     Jestliže si při vaření rozhodně nechcete vystačit jen se solí a pepřem a rádi byste si i jiné koření či bylinky do pokrmů přidali čerstvě namleté, stačí k tomu udělat jednoduchý krok – vybavit se mlýnkem na koření Status 151403, jehož keramický drtič si hravě poradí s jakýmkoli suchým kořením, sušenou paprikou, solí, cukrem, černým kořením a dalšími doplňky, které by v repertoáru chutí neměly chybět. Pokud nakládáte maso před grilováním, není nic lepšího než jeho chuť vyladit čerstvě namletým kořením nebo bylinkami. Dopřejte si místo vyčpělých bylinek nezaměnitelné aroma!

     Grilování už nemusíte pojímat jen velkolepě a zvát široké příbuzenstvo na svou zahradu. Potěšit můžete i pár těch nejbližších a stačí k tomu i byt nebo balkón. Také si můžete dopřát grilované dobroty snadno a rychle, během několika minut. Vaření už nemusí znamenat dlouhé hodiny strávené v kuchyni, jen je třeba vědět, jak si ho můžeme zjednodušit!

Související produkty

Pošlete článek známému