Logo webu
Česká verze
Přejít na Slovenskou verzi
Otevřít vyhledávání
Otvoriť menu

Pokochejte se těmito nádhernými spotřebiči do kuchyně z naší nabídky a vyberte si ten svůj!

Petra Malá

11.11.2014

Kuchyňské spotřebiče dávno přestaly být jen funkční, v současné době už si je kupujeme i s ohledem na jejich design a podle toho, jak svým vzhledem zapadají do našich kuchyní. Vybrali jsme pro vás ty nejlepší a zároveň na pohled krásné spotřebiče, které stojí za vaše povšimnutí. Podívejte se!
Grilujte po celý rok na stylovém grilu
     Jednoduchým, a přesto nadčasovým designem čítající jen dvě barvy a elegantní květinu vás dozajista ohromí domácí rodinný gril Russell Hobbs Cottage Floral Gril. Kromě vzhledu vás samozřejmě upoutají i jeho funkce – možnost grilování až pěti porcí jídla na grilovacích deskách s nepřilnavým povrchem, flexibilní panty umožňující grilování silnějších plátku masa či jiných pochoutek, nebo kanálky pro odvádění přebytečného tuku do odkapávací misky.

     A víte, co je báječné? Ve stejných barvách se stejným vzorem můžete mít i topinkovač, rychlovarnou konvici a kávovar. Neodolatelná řada.

Russell Hobbs Cottage Floral

Kenwood kMix Boutique kanviceRychlovarná konvice ještě nikdy tolik nezaujala
     Milujete veselé a syté barvy? A hledáte k tomu perfektní rychlovarnou konvici, která vám nevypoví službu už po několika týdnech? Potom stojí za vaši podívanou konvice Kenwood SJM023 kMix Boutique, která obě přednosti spojuje v jedno. Uvaříte v ní až 1 litr vody, přičemž vařená voda nepřijde do styku s ničím jiným než s kvalitní nerezovou ocelí. Samozřejmostí je u ní ukazatel vody, filtr a základna otočná o 360°. Tuto dokonalost vám nabízíme ve svěží modré, ale i v dalších čtyřech barvách.

Ušetřete si prsty s vynikajícím sekáčkem
     Už žádná krev při sekání a řezání v kuchyni! Všechny suroviny, které do nádoby na sekání vložíte, navíc zůstanou pohromadě na jednom místě, dokud je nebudete potřebovat použít. Mini sekáček Russell Hobbs Desire a jeho univerzální nože z nerezové oceli jsou připraveny usnadnit vám práci a nasekat v nádobě najednou až 500 ml surovin. A přitom stačí jenom stisknout tlačítko.

     Jeho drsné jádro je skryto pod jemným a šarmantním vzhledem, takže pokud nemáte v kuchyni dost místa na to, abyste na něj mohli čas od času upřít zrak, připravte se, že se vám ho bude vracet do krabice ve skříni s těžkým srdcem.

     Tento skvělý kuchyňský pomocník pochází z nové řady Russell Hobbs Desire, v níž nabízíme celé spektrum chytrých strojů, například food procesor, mixér nebo odšťavňovač.

Russell Hobbs Desire

Povyšte pečení na zábavu
Status cookie     Nejen před Vánocemi nás okolnosti donutí péct. Ale ruku na srdce, tyto svátky jsou nejpádnějším důvodem. Se Status formičkami nemusí být pečení cukroví jen o čichání vůně vanilkového cukru a degustaci svařeného vína při něm. Vyberte si z celé palety tvarů a pečte tak, abyste v kuchyni zasmáli a na vaše cukroví byla radost pohledět.

     Kromě Vánoc vám můžeme nabídnout také jiné sezónní modely formiček, například s tématem Velikonoc, svatého Valentýna nebo Nového roku. Dobroty potěší i vaše zvířecí miláčky, zvlášť pokud jim je upečete ve tvaru kostiček nebo myší.

     Navíc můžete na své výtvory zrcadlově poskládat formičky na písmena a dát tak pochoutce naprosto jedinečný ráz. K perfektnímu vzhledu poslouží i nástavec na písmena, stejně jako ve známé hře Scrabble.

     Výsledek svého pečení můžete dovést k dokonalosti ozdobením oříšky nebo čokoládou. Perfektně vám k tomu poslouží elegantní, nenápadné a netradiční struhadlo na rozmanité potraviny Status 150022. Kromě strouhání možného posypu na cukroví a jiné sladké pochoutky vám skvěle poslouží ke strouhání jiných surovin, například sýru.


     Jak na vás zapůsobil design těchto kuchyňských spotřebičů? Vyberte si u nás a dejte své kuchyni luxusnější nádech!

Pošlete článek známému