Logo webu
Česká verze
Přejít na Slovenskou verzi
Otevřít vyhledávání
Otvoriť menu

Vánoční revoluce: Prožijte konečně svátky v klidu a pohodě – poradíme vám, jak na to!

Vánoční svátky by měly být obdobím klidu, radosti a vzájemného souznění. Ve skutečnosti je to bohužel přesně naopak. Pro řadu žen jsou Vánoce synonymem nikdy nekončících povinností a nepříjemného stresu. Jak zvládnout vánoční úklid? Pečení cukroví a přípravu gurmánských specialit? Možná, že je to snadnější, než si myslíte! Máme pro vás praktický návod, jak přežít letošní svátky v klidu a pohodě. Stačí se pouze držet následujících rad a tipů!
Důkladné plánování je základ úspěchu
Že do Vánoc zbývá ještě několik dlouhých týdnů? Fajn – ideální doba pro plánování! Připravte si seznam všeho, co chcete a musíte do Vánoc stihnout. Jakmile budete mít všechny položky sepsány, lepší polovinu z nich prostě vyškrtejte. O Vánocích přeci není důležité mít vycíděná všechna okna, vyprané veškeré záclony, potahy a koberce v bytě. Stačí, když vytvoříte atmosféru, která je pro tyto svátky typická, a sejdete se v kruhu nejbližších. Jakmile budete mít seznam hotový, přiřaďte každému úkolu datum a snažte se o jeho dodržení.

Cukroví snadno, rychle a bez pečení!
Máte noční můry z pečení vánočního cukroví? Nesnášíte lepkavé těsto a vykrajování tvarů, které se vám při lepení marmeládou pokaždé polámou? Polámané kousky můžete společně s vlašskými ořechy a deci rumu rozemlít v multifunkčním robotu Russell Hobbs Aura, který zvládne nejen sekat, krájet a míchat, ale třeba také odšťavňovat! Z umíchané hmoty pak tvarujte menší kuličky, které obalíte v nasekaných ořeších, kokosu nebo griliášové drti. Vyzkoušet můžete také výborné kokosové kuličky, které si připravíte z nasekaného kokosu a ochuceného sladkého mléka a po vytvarování dovnitř vmáčknete oloupanou mandli. Věřte, že právě tyhle kuličky budou na vaší štědrovečerní tabuli nejoblíbenější! Pokud se nechcete vzdát lahodného lineckého, pořiďte si inovativní Status Holiday cooking baking set, s nímž bude vykrajování jednotlivých tvarů hračka! Originální tvary ovšem vykrájíte také s formičkami mamma‘s cookie cutters, u kterých se pobaví celá rodina.

Status formičky

Usnadněte si práci při vaření a ušetřete drahocenný čas
Během vánočních svátků řada žen pobíhá okolo plotny a připravuje jednu vánoční lahůdku za druhou. Je-li to i váš případ, usnadněte si práci díky praktickým pomocníkům, jež naleznou i ve vaší kuchyni uplatnění. Třeba takového typického vánočního kubu, jehož základem je dobře uvařená rýže, připravíte během několika mála minut díky rýžovaru Russell Hobbs Cook@Home, který je zároveň i multifunkčním parním hrncem. V hrnci tak připravíte nejen dokonalou rýži, ale také křupavou zeleninku, ryby, maso, ale i sladké buchty! No jen řekněte, není tohle ideální společník na Vánoce?

Ryžovar Russell Hobbs
Hoďte diety za hlavu a konečně se pořádně nadlábněte
Alespoň během Vánoc zapomeňte na nesmyslné diety a hlídání štíhlé linie a dopřejte si všechno, na co máte chuť. Vždyť sedět u mísy zeleninového salátu a mlsně pokukovat po ostatních, kteří si dopřávají smažené řízečky, obložené chlebíčky a dobrůtky, na jejichž výrobě máte značný podíl, nemá s vánoční pohodou nic společného. Pokud přeci jen chcete „hřešit zdravě“, napište Ježíškovi o všestranný gril Russell Hobbs Family Grill & Melt, který nabízí unikátní způsob, jak rychle a zdravě uvařit vaše oblíbené jídlo! Ohřívací spodní plotna grilu odvede z potravin až 42 % veškerého tuku. Velkou předností je též skutečnost, že na grilu můžete najednou připravit jídlo pro celou rodinu (5 porcí), což během svátků zaručeně oceníte.

Grilujeme zdravo
Silvestra oslavte, jak se sluší a patří!
A po vánočních svátcích nastává oslava Nového roku, která se nese v duchu bujarých večírků a mejdanů. Pokud pořádáte oslavu u sebe doma, opět si budete asi lámat hlavu s tím, jaké pohoštění připravit. Kromě klasických chlebíčků a jednohubek zkuste třeba něco netradičního. Pro nejrůznější příležitosti se hodí set na fondue Russell Hobbs Fiesta, díky kterému můžete návštěvu pohostit slanou i sladkou variantou tohoto netradičního, přesto však výtečného pokrmu. Set obsahuje 2 litrovou nádobu, 6 vidliček a stálý zdroj energie, takže nemusíte řešit, zda máte dostatek svíček nebo plynový ohřev. A aby vaši hosté nestrádali, vychutnejte si s nimi lahodný švýcarský pokrm Raclette, v němž se snoubí chuť aromatického sýra, křupavé zeleniny a koření. Tuto lahůdku, jejíž konzumace je bezesporu nevšední společenskou událostí, připravíte díky vysoce kvalitnímu raclette grilu Russell Hobbs Fiesta s 8 pánvičkami.

Russell Hobbs 21000

Jak budete letos trávit vánoční svátky vy? Pochlubte se nám v komentářích pod článkem!

Pošlete článek známému