Logo webu
Česká verze
Přejít na Slovenskou verzi
Otevřít vyhledávání
Otvoriť menu

Unboxing Status vakuovací set HV500

S vakuově zabalenými potravinami se setkávám v supermarketech při každém nákupu. Bylo mi jasné, že vakuové balení prodlužuje životnost potravin, ale popravdě jsem se vůbec nezamýšlela nad možností vakuového uskladňování potravin v domácnosti. Až jsem poznala značku Status a zjistila jsem jak jednoduché a finančně dostupné může být vakuování u mě doma.

Ve videu níže se dozvíte, co všechno obsahuje vakuovací set HV500 od slovinského výrobce Status a pro jakého uživatele je tento set určen. Představím Vám blíže samotný vakuovací přístroj HV500, dozvíte se, co vše můžete zavakuovat použitím různých funkcí, kterými disponuje. Budeme se věnovat tvrzení, že vakuování do plastových fólií je neekologické. Odhalím vám dvě tajné funkce přístroje, které si okamžitě zamilujete. Součástí balení jsou také vakuové boxy. Poradím Vám kdy zvolit k vakuování box a kdy je lepší upřednostnit fólii. V závěru videa poznáte vychytávky, které vám pomohou při uskladňování otevřených balení – univerzální klip a univerzální vakuovací víko.

Nebaví Vás plýtvání potravinami? Chcete prodloužit jejich čerstvost a životnost? Zkuste to pomocí vakuování. Na YouTube kanálu magazínu Vždy, naleznete sérii videí, které Vás s vakuováním seznámí, poznáte široké možnosti a výhody, které tento způsob uskladňování potravin přináší.

Pošlete článek známému