Logo webu
Česká verze
Přejít na Slovenskou verzi
Otevřít vyhledávání
Otvoriť menu

STATUS – inovace s pevnými základy

V počátcích byla značka STATUS malou rodinnou firmou se sídlem v malebném slovinském městečku Metlika. Dnes je STATUS silným mezinárodním hráčem, který působí ve více než 40 zemích v Evropě, USA i Austrálii. Historie rodinné firmy se začala psát v roce 1995 a vize přinášet na trh kvalitní, cenově dostupné a hlavně praktické kuchyňské potřeby pro každého platí dodnes.

Cílem firmy je nabízet praktické a kvalitní kuchyňské potřeby, které usnadní každodenní život v kuchyni i mimo ni. S principy využitelnosti, kvality a inovace vyvíjí STATUS své produkty tak, aby byly užitečné pro každou udržitelnou domácnost. Filozofií značky STATUS je vyrábět 100% využitelné produkty s ohledem na životní prostředí. Jedině s použitím kvalitních materiálů totiž dokáží spotřebiče a domácí potřeby STATUS vydržet celé roky. Díky tomu se nevyrábí stále nové a nové levné produkty, které je třeba recyklovat. Výsledkem jsou spokojení zákazníci, kteří produkty STATUS doporučují svým přátelům a rodině.

Od poklice na smažení, která byla pilotním produktem značky STATUS, rodinná firma ušla dlouhý kus cesty. V roce 1999 přišla na řadu kategorie vakuového skladování potravin, která se stala klíčovou pro další rozvoj firmy. Kráječ na česnek, kráječe hub, mlýnky na koření a kráječe cibule se staly oblíbenými pomocníky v kuchyních po celém světě. V roce 2003 STATUS vyvinul SmartVac Vacuum Sealer, první vakuovačku potravin vyrobenou ve Slovinsku.

V současnosti se STATUS specializuje především na vakuování potravin a nabízí širokou škálu produktů pro udržení čerstvosti potravin, včetně vakuovaček potravin, vakuových sáčků, vakuových dóz a vakuových vík. Tyto produkty nejen že prodlouží trvanlivost potravin, ale také pomáhají udržet kuchyň v pořádku a zjednodušují přípravu jídel. Počáteční investice do vakuování se zákazníkům velmi rychle vrací v podobě úspory za nákupy a redukce plýtvání potravinami.

STATUS nabízí široký sortiment od manuálních vakuových pump až k elektrickým svářečkám potravin s řadou pokročilých funkcí jak pro domácnosti, tak pro profesionální použití v gastronomii. Nabízejí designové a efektivní řešení za dostupné ceny, které uspokojí potřeby každého zákazníka

K vakuování neoddělitelně patří i veškeré příslušenství. To STATUS vyrábí pouze z těch nejkvalitnějších materiálů. 90 % jeho produktů se navíc vyrábí v EU. Zákazník si může vybrat z řady vakuovacích dóz z rozmanitých materiálů (tritan, sklo, plast), velmi odolných vakuových fólií a sáčků se zesílenou tloušťkou nebo praktických řešení, jako jsou vakuovací víka nebo systémy pro vakuování v původních obalech.

V portfoliu značky najdete i řadu kuchyňských pomocníků. Od klasického a velmi oblíbeného “V kráječe” až po škrabky na zeleninu či sušičku na ovoce, houby, bylinky či zeleninu. V loňském roce firma oslavila 25 let své existence a představila nové produkty pod značkou Ardeo, včetně solárních svíček.

Zákazníci se jednohlasně shodují, že produkty značky STATUS byly pro jejich domácnost přínosem a okamžitě se staly její nepostradatelnou součástí. I vás okamžitě přesvědčí, že investice do produktů slovinského výrobce patří k těm nejrozumnějším. Většina jejich výrobků navíc necestuje ke spotřebiteli přes půl planety, což je v dnešní době velmi zohledňovaný benefit. Když jednou začnete používat výrobky STATUS, nebudete chtít jiné. Jejich kvalita a přínosy, které vám poskytnou, vás okamžitě přesvědčí, že se stanou nepostradatelnou součástí vaší kuchyně.